Maciej Gramza

REDAKTOR NACZELNY, RADCA PRAWNY

Założyciel Kancelarii Radców Prawnych GJW. Kieruje praktykami energetyczną oraz prawa zamówień publicznych i procedur zakupowych. Jego specjalizacja obejmuje również obsługę procesów transakcyjnych (M&A, pozyskiwanie finansowania, reorganizacje) oraz procesów inwestycyjnych. Jest doświadczonym specjalistą w obszarze prawa zamówień publicznych. Zapewniał wsparcie na etapie przygotowania oraz przeprowadzania wielu złożonych merytorycznie procedur o znaczących wartościach. Przeprowadzał szkolenia, brał udział w projektowaniu oraz tworzeniu systemów e-procurement, wielokrotnie i z sukcesami reprezentował zamawiających w postępowaniach odwoławczych prawa zamówień publicznych.

profil na gjw.pl   profil na LinkedIn

Agata Winiarska

ADWOKAT

Adwokat w Kancelarii Prawnej GJW. Odpowiada za wsparcie klientów w obszarach prawa zamówień publicznych i prawa pracy. W dotychczasowej praktyce zawodowej zapewniała wieloaspektową pomoc prawną przedsiębiorców działającym zarówno w strukturze międzynarodowej grupy kapitałowej jak i mniejszym podmiotom segmentu MŚP. Istotnym obszarem jej działania w tym zakresie jest wsparcie klientów w  postępowaniu o udzielanie zamówienia publicznego oraz wykonania umów zawartych w tym trybie.

profil na gjw.pl  

Ewa Rostkowska

RADCA PRAWNY

Radca prawny w Kancelarii Prawnej GJW. Specjalizuje się w obsłudze projektów finansowanych z funduszy unijnych oraz zapewnia kompleksową obsługę prawną procesów zakupowych realizowanych zarówno w trybach ustawy Prawo zamówień publicznych, jak i w oparciu o zasadę konkurencyjności. Wspiera klientów w realizacji projektów dofinansowywanych ze środków UE, w ramach programów takich jak POIR, WRPO, RPLB, POIŚ i in.

profil na gjw.pl  profil na LinkedIn

Tomasz Banaszak

RADCA PRAWNY

Radca prawny w Kancelarii Prawnej GJW. Specjalizuje się w obsłudze procesów inwestycyjnych oraz projektów finansowanych z funduszy unijnych. Zapewnia bieżącą pomoc prawną w toku postępowań zakupowych(w tym postępowań prowadzonych w trybach PZP). Posiada bogate doświadczenie w doradztwie prawnym świadczonym na rzecz jednostek sektora finansów publicznych, spółek komunalnych, samorządowych instytucji kultury i przedsiębiorstw z branży energetycznej (m.in. operatora sieci gazowniczej).

profil na gjw.pl  profil na LinkedIn

Anna Gudańska

RADCA PRAWNY

Radca prawny w Kancelarii Prawnej GJW. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, prawie ochrony danych osobowych oraz opracowywaniu dokumentacji transakcyjnych. Posiada bogate doświadczenie w sporządzaniu analiz prawnych oraz opracowywaniu i negocjowaniu projektów umów, w tym wzorów umów będących częścią dokumentacji przetargowych. Od wielu lat jest zaangażowana w świadczenie  wieloaspektowej pomocy prawnej  dla spółek sektora elektroenergetycznego.

profil na gjw.pl