nosorożec ze skały obrośnięty lasem na tle skalistego i pochmurnego krajobrazu

HomeAktualności

Prawo spotyka się ze sztuką – na stronie www.gjw.pl

Udostępniliśmy nowy serwis internetowy Kancelarii GJW Gramza Jenerowicz Wspólnicy. Jest to dla nas okazja do zaprezentowania oferty usług, której kształt podsumowuje nasze doświadczenia z okresu 7 lat działalności GJW. Wierzymy, że nowy serwis, dzięki starannemu dopracowaniu detali, będzie komunikował nasze przywiązanie do jakości świadczonych usług prawniczych oraz zorientowaną na realizację celów wyznaczanych przez naszych Klientów kreatywność zespołu GJW, wyrażającą się w towarzyszącym nam przesłaniu „prawo to dla nas suma Twoich możliwości”.

Nowa odsłona serwisu GJW to także zaproszenie do świata fantastycznej, silnie działającej na wyobraźnię sztuki tworzonej przez zaprzyjaźnionego z Kancelarią poznańskiego artystę Igora Morskiego. Igor Morski, obecnie mieszkający i tworzący w Hiszpanii, jest rozpoznawalnym w Polsce jak i za granicą grafikiem, który swoje surrealistyczne prace komputerowe tworzy od ponad 30 lat. „Igor Morski ma dar, który większość z nas gubi zanim dojrzeje – dla niego wszystko jest możliwe. Ma brawurę i wyobraźnię dziecka – swobodnie buszuje w świecie, dekonstruuje go i lepi na nowo. Pełna znaczeń, symboli, otwarta na rozmaite interpretacje. Prace Morskiego budzą oczywiste skojarzenia: Salvador Dali, Jan Saudek czy Joel Peter Witkin. Zresztą artysta nie odżegnuje się od tych wpływów.”[1] Igor Morski swoje grafiki tworzy także w celach komercyjnych we współpracy z polskimi i zagranicznymi magazynami opiniotwórczymi oraz specjalistycznymi m.in. „Wprost”, „Charaktery”, „Manager Magazine”, „Newsweek”, „Businessweek”, „Polityka”. Jest laureatem wielu nagród za ilustracje prasowe, m.in. IDEA, Chimera, Grand Front.

Prace Igora Morskiego zdobią ściany siedziby naszej kancelarii w Poznaniu już od wielu lat, współtworząc klimat naszego biura, który spotyka się z dobrym odbiorem odwiedzających nas klientów. Teraz postanowiliśmy pójść o krok dalej – oddajemy do użytku witrynę internetową, która jest kropką nad „i” naszej komunikacji zewnętrznej. W nowej witrynie prezentujemy jedną z wielu serii surrealistycznych grafik Igora Morskiego, które łączą w sobie dzikość zwierząt ze stałością skały i pięknem zieleni. Na podstronie Kontakt można zobaczyć dzieło stworzone specjalnie dla naszej kancelarii, które przedstawia budynek naszej siedziby teraz oraz (w odbiciu wody) sprzed renowacji, która miała miejsce kilka lat temu.

Serdecznie zapraszamy na www.gjw.pl

[1] http://whyart.pl/malarstwo/igor-morski-i-jego-niezwykle-prace/