HomeAktualności

Prawo-w-inwestycjach.pl – prawnicy GJW dzielą się praktyczną wiedzą

Jest nam bardzo miło poinformować o uruchomieniu nowego bloga Kancelarii GJW adresowanego do wszystkich zainteresowanych zagadnieniami prawnymi związanymi z przygotowaniem oraz prowadzeniem procesów inwestycyjnych.

Blog jest redagowany przez radców prawnych, praktyków zajmujących się w Kancelarii GJW doradztwem prawnym związanym z realizacją inwestycji. Autorami są między innymi prawnicy zapewniający stałą obsługę jednego z oddziałów Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad – miejsca, w którym czteroosobowy zespół prawników kierowany przez Mec. Magdalenę Belter (Partnera w Kancelarii GJW) w swojej codziennej pracy styka się z wieloma ciekawymi zagadnieniami związanymi z prowadzeniem inwestycji.

Praktyka doradztwa związanego z realizacją inwestycji jest jednym z głównym obszarów specjalizacji Kancelarii GJW. Nasz zespół zapewniał wsparcie w wielu projektach inwestycyjnych realizowanych w branżach: budownictwa przemysłowego, drogowej, energetycznej, deweloperskiej.

Autorami bloga są doświadczeni prawnicy kancelarii GJW. Jesteśmy zespołem o stałym składzie osobowym, który wspólnie zdobywał doświadczenie na przestrzeni ostatnich lat. Zapewniając obsługę dużych projektów inwestycyjnych zawsze pracujemy zespołowo, oferując wysoką sprawność oraz skuteczność podejmowanych działań.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym blogiem pod adresem prawo-w-inwestycjach.pl