HomeAktualności

PRAWOnaSTART – prawnicy, których fascynują innowacje

Łączymy i tworzymy. Połączyliśmy kompetencje i doświadczenie wybranych radców prawnych z zespołu Kancelarii GJW uruchamiając nową praktykę PRAWOnaSTART. W jej ramach koncentrujemy się na zapewnieniu całościowego (kompleksowego) wsparcia nowych przedsięwzięć, w tym m.in. projektów innowacyjnych, e-commerce oraz szeroko rozumianego IT.

Ofertę PRAWOnaSTART.pl ujęliśmy w ramach 6 obszarów specjalizacji. Jest ona kompleksowa i obejmuje wsparcie prawne projektów biznesowych na każdym etapie ich rozwoju. Doradzamy w fazie projektowania, rejestrujemy oraz „konfigurujemy” spółki i następnie przygotowujemy je do rozpoczęcia działalności. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną procesów pozyskiwania finansowania i definiowania relacji z inwestorem. Zapewniamy wsparcie prawne w toku rozwoju produktu lub usługi, wchodzenia na rynek oraz wychodzenia z inwestycji.

Zespół praktyki PRAWOnaSTART tworzą wybrani radcowie prawni Kancelarii GJW. Łączy ich otwarte podejście do nowych projektów, kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań prawnych oraz fascynacja możliwościami, które niosą ze sobą innowacyjne przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszamy na www.PRAWOnaSTART.pl