Doradztwo regulacyjne jest ważnym obszarem specjalizacji Kancelarii GJW, która w 2010 roku została utworzona na bazie zespołu prawników zapewniającego przez szereg lat kompleksową obsługę prawną jednej z wiodących grup energetycznych w Polsce. W toku tej współpracy doradzaliśmy w projektach branżowych w obszarach fuzji i przejęć, pozyskiwania finansowania, IT, prowadzenia inwestycji budowlanych oraz zamówień publicznych. Braliśmy również udział w projektach realizowanych w sektorach OZE i gazowniczym.

Obecnie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami energetycznymi. Na zlecenie naszych klientów wielokrotnie sporządzaliśmy ekspertyzy dotyczące zagadnień regulacyjnych. Analizowaliśmy również projekty aktów prawnych w toku konsultacji społecznych. Praktyka regulacyjna Kancelarii GJW obejmuje także zagadnienia związane z ochroną konkurencji i konsumentów.

Autorami bloga REGULACJEwENERGETYCE są doświadczeni prawnicy kancelarii GJW. Jesteśmy zespołem o stałym składzie osobowym, który wspólnie zdobywał doświadczenie na przestrzeni ostatnich lat.

poznaj kancelarię gjw