Home Aktualności

“Sektorowe Zamówienia Publiczne” – Kancelaria GJW współorganizatorem konferencji

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji “Sektorowe zamówienia publiczne” współorganizowanej przez Wydawnictwo Presscom oraz Kancelarię Prawną GJW. Konferencja odbędzie za niespełna dwa miesiące, 24 lutego br. w formule online.

Program konferencji uwzględnia zagadnienia związane z nowymi praktykami, jakie przyniosły zmiany w prawie zamówień publicznych. Doświadczeni eksperci i doradcy procesów zakupowych współpracujący z Kancelarią GJW poruszą kwestie, które budzą niepewność i wątpliwości interpretacyjne w pracy osób odpowiedzialnych za nadzór i przeprowadzanie zamówień. W swoich wystąpieniach skupią się na praktycznym wymiarze regulacji i interpretacji organów kontrolnych, omówią aktualne orzecznictwo oraz wskażą dobre praktyki i wzorce.

Szkolenia poprowadzą prawnicy z Kancelarii GJW: Mec. Maciej Gramza, Mec. Ewa Rostkowska, Mec. Agata Winiarska, Mec. Marta Illukiewicz (Pokrzywińska), którzy od lat uczestniczą w obsłudze prawnej podmiotów sektorowych oraz stale współpracują z jedną z wiodących grup energetycznych w Polsce. Obok prawników z kancelarii GJW wystąpią także prawnicy współpracujący z Kancelarią GJW – Mec. Joanna Lubecka oraz Mec. Bartosz Majda. Konferencję otworzą: Mec. Maciej Gramza oraz Mec. Paulina Meller-Kmiecik.

Szczegółowy harmonogram konferencji znajdą Państwo pod adresem: https://lnkd.in/eMV3ABM9
Chętne osoby zapraszamy do zapisów: https://lnkd.in/dApA24N

Zapraszamy do udziału w Konferencji.