Skip to main content

GJW Cross-border Legal – zapraszamy

Od wielu lat pracujemy dla zagranicznych przedsiębiorstw. Mamy również bogate doświadczenie we współpracy z prawnikami z innych jurysdykcji przy prowadzeniu spraw naszych polskich klientów. Jakiś czas temu zauważyliśmy jednak, że ten spory bagaż kompetencji i doświadczeń… skutecznie ukrywamy przed światem. Nie informujemy o nim, nie chwalimy się, nie stworzyliśmy też przejrzystego przeglądu naszych projektów i osiągnięć.

Nadrabiamy to zaniechanie publikując dedykowany serwis GJW Cross-border Legalhttps://cross-border.gjw.pl/

Zapraszam do poznania naszego doświadczenia oraz oferty dla biznesu działającego ponad granicami jurysdykcji prawnych. Zobacz dlaczego warto widzieć rozwój biznesu w perspektywie transgranicznej. 

Nasze zaproszenie kieruję nie tylko do przedsiębiorców. Współpracujemy również z prawnikami i kancelariami realizującymi projekty cross-border. Aktywnie rozwijamy też sieć kontaktów z prawnikami pracującymi w innych jurysdykcjach i jesteśmy otwarci na nowe relacje.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Paulina Meller-Kmiecik W czym możemy pomóc?