Home Aktualności

“Wieża dzięki której ludzie nie rozproszą się” – nasza kartka świąteczna 2020

Zeszłoroczna choinka z torebek foliowych osiadających na dnie oceanu “Nastał klimat na klimat” spotkała się z wieloma Państwa reakcjami i komentarzami. Dotarły do nas wyłącznie te dobre 😊 (pomimo naszych licznych wewnątrz-zespołowych rozterek „czy nam wolno i wypada…” w okresie świątecznym wychodzić z aż tak mocnym przekazem artystycznym). Ponieważ nie było wcześniej okazji, dzisiaj dziękujemy za wszystkie ciepłe reakcje.

Tegoroczny obrazek świąteczny, który tradycyjnie przygotował dla nas Igor Morski komentuje naszą obecną rzeczywistość i związane z nią emocje. Również w tym roku poprosiliśmy naszych współpracowników o podzielenie się ich skojarzeniami. Najciekawsze należało do @GJW | Honorata Grot która w obrazku dostrzegła wizję nowej wieży Babel, dzięki której ludzie „nie rozproszą się”. Niestety, nasz Artysta nie potwierdził, aż tak daleko sięgającego przesłania podsumowując, że chciał jedynie zilustrować rok 2020, który spędziliśmy w naszych domach.

Nasza ilustracja świąteczna to także zapowiedź projektu nad którym pracujemy od wielu miesięcy – w najbliższych tygodniach zaprosimy Państwa do świata surrealizmu, fotomanipulacji oraz ukrytego przekazu symbolicznego na stronach Galerii GJW – wirtualnej galerii sztuki prac Igora Morskiego.

Przekazując Państwu nasz obrazek świąteczny, życzymy w tym niełatwym i niosącym wiele niepewności czasie Świąt pełnych spokoju, wzajemnej życzliwości oraz wiary w bezpieczne jutro.

Życzymy także, aby Nowy Rok okazał się czasem optymizmu, radzenia sobie z nowymi wyzwaniami oraz przyniósł wiele pozytywnych zmian i szans dla Państwa, a także był czasem nadziei dla wszystkich potrzebujących pomocy.

Zespół Kancelarii GJW