HomeZespół ⋅ Katarzyna Krempeć

Katarzyna Krempeć

Radca prawny

Bydgoszcz

polski, angielski

profil na LinkedIn

Profil

Radca prawny w Kancelarii Prawnej GJW. Specjalizuje się w prawie pracy, prawie handlowym oraz  doradztwie korporacyjnym i transakcyjnym. Jest zaangażowana w świadczenie pomocy prawnej m.in. dla przedsiębiorstw z branży energetycznej i budowlanej.

Doświadczenie

Zapewnia pomoc prawną podmiotom administracji publicznej, w ramach której m.in. opiniuje projekty aktów prawa wewnętrznego, doradza w zakresie prawa zamówień publicznych, w kwestiach związanych z problematyką finansów publicznych i ochrony danych osobowych. Brała udział w pracach zespołów przeprowadzających badania due diligence oraz realizujących projekty łączenia spółek kapitałowych.

Legitymuje się  bogatym doświadczeniem w zakresie obsługi organów spółek prawa handlowego, sporządzania, opiniowania i negocjowania umów handlowych, sądowej i pozasądowej windykacji wierzytelności oraz doradztwa w zakresie obrotu wierzytelnościami. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu procesów cywilnych, zwłaszcza dotyczących ochrony dóbr osobistych oraz procesów odszkodowawczych, w tym również za szkody medyczne.

Wykształcenie, uprawnienia

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także studiów podyplomowych w zakresie Prawa Administracyjnego i Samorządowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy.