Home Aktualności

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

„Brama nadziei” to tytuł ilustracji Igora Morskiego, która w tym roku ozdabia naszą kartkę świąteczną. Komentując swoje dzieło, Igor mówi o potrzebie inspirowania do innego spojrzenia na różne konkretne sprawy. Choć myśl przekazana przez artystę jest uniwersalna, stworzonego obrazu trudno nie połączyć z wydarzeniami ostatnich miesięcy.

Przedstawiając nasz ubiegłoroczny obrazek świąteczny („Wieża, dzięki której ludzie nie rozproszą się”) zapowiadaliśmy start Galerii GJW – wirtualnej galerii sztuki surrealizmu cyfrowego. Dziś jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na drugą już wystawę, którą udostępniamy na stronach naszej galerii. Wystawa „Moc Życzeń” to zbiór kart świątecznych, które na przestrzeni ostatnich lat zostały zaprojektowane przez Igora Morskiego. Wiele z nich niesie w sobie ciekawe, nieoczywiste skojarzania – zapraszamy do obejrzenia wystawy!

W imieniu zespołów Kancelarii GJW oraz GJW.Gallery składamy Państwu serdeczne życzenia Świąt pełnych spokoju, radości, zdrowia oraz wiary w lepsze jutro, a także nadziei, że Nowy Rok 2022 okaże się czasem optymizmu i realizacji ważnych zamierzeń.